Zurna chat sitesi Ayva.ORG tabanlı sizlere 2003 den buyana dek sohbet ve chat platformu adı altında hizmet veren birbirleriniz ile tanışma ve arkadaşlık kurma adına kurulmuş sohbet odasıdır.

Zurna Chat

Zurna Chat

Zurna Chat Sohbet Odaları

Zurna chat sohbet odaları siz değerli kullanıcılarımız için hazırlanmış tamamen keyif almanız ve eğlenmeniz için birbirinden eğlenceli odalarla. Zurna chat sohbet odalarına giriş yaptıktan bağlandıktan sonra değerli  kullanıcılarımız için hazırlanmış odalarla eğlenceli vakit geçirebilir sohbetlere katılabilirsiniz. Siz kullanıcılarımız için hazırladığımız sohbet odalarını sizlere tanıtmak isteriz. Başlıca global odalarımız olan #Ayva, #Sohbet, #Chat odalarında birbirleriniz ile genel odada sohbetlere katılabilir özel pencereler açarak muhabbetlerinize devam edebilirsiniz. Ve katıldığınız şehir odalarında #İstanbul, #Ankara, #İzmir, #Antalya, #Adana gibi odalarda hemşerilerinizi bulabilir yakın arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yine sizler için hazırladığımız oyun odalarında #Oyun, #Yarışma, #Kelime gibi oyun odalarımızda oyunlara katılarak eğlenceli zaman geçirebilir birincilik halinde hediyeler kazanabilirsiniz. Tuttuğunuz takımı desteklemek için #Beşiktaş, #Galatasaray, #Fenerbahçe, #Trabzonspor gibi odalarda tuttuğunuz takıma destek verebilir futbol takımlarınız hakkında güncel olan spor haberlerinden sohbet edebilirsiniz. Müzik dinlemek için #Radyo, #Cafe odalarımıza katılabilir kesintisiz müzik dinleme keyfi yaşayabilirsiniz. İstersenizde sevdiklerinize dj arkadaşlarımızdan istek parçalar’da bulunabilir armağan edebilirsiniz.

ZurnaChat Sohbet Sitesine Nasıl Bağlanabilirsiniz

Zurna chat odasına bağlanmak için mobil cihazlarınız ve ev veya işyerlerinde bulunan bilgisayar, tablet gibi cihazlardan sizler için hazırlanmış olan web sitelerimiz, veya mIRC programı üzerinden günün her saati ücretsiz bir şekilde bağlanabilir sohbet edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız olan web ve mobil sitelerimize ücretsiz bir şekilde bağlantı kurabilir sizlerden hiç bir ücret talebinde bulunmadan. Sohbet, muhabbetlerinize devam edebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan giriş yapacağınız bu programlar tamamen andorid ve ios işlemcili cihazlarınız için geliştirilmiş olup güvenli bir biçimde gönül rahatlığıyla gerekli taramalardan geçerek sohbet platformumuza katılabilirsiniz. Sunucumuzda bulunan yönetici ve operatör arkadaşlarla tartışma ve kavgaya yönelik haraketlerde bulunmak kesinlikle yasak olup kurala uymayanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

Bizleri tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE Ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Hoş sohbetler ve eğlenceli vakitler geçirmenizi dileriz.