Vodofone Sohbet

Vodafone işbirliği kapsamında hayata geçirdiğimiz teknoloji, insan ve gelecek odaklı Heyecan Verici Vodafone sohbet sitesine Global tecrübemizi ve mühendislik bilgimizi en kapsamlı şekilde Vodafone sohbet sitesi geliştirilmesi için kullandık.

Vodofone Sohbet şitesi

Mayis ayı itibariyle de sohbet baz istasyonlarını ticari şebekemizde devreye almaya başladık. lRCD ve Vodafone, sanal sohbet alanında önemli bir adım atarak Türkçe tabanlı bir sohbet platformu geliştirdik.

 Vodofone Sohbet

Ve sizler için oluşturduk. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle. Mobil sohbet platformlarina ilginin artmasıyla birlikte yeni mobil uygulamaları geliştirdik.

Vodafone’un yeni başlatmış olduğu Vodafone sohbet odalarını sevgili kullanıcılarımız için faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Vodafone sohbet için kullanıcıları ile duygusal bağ kurmak da oldukça önemli.

Vodafone sohbet kullanıcıları ile arasındaki bağı güçlendirmek için kendisini geliştirmeye devam ediyor. Sohbet sitemiz bir merhaba, nasılsın, yaşın kaç, nerelisin, sen robot musun, insan mısın. Gibi sorulara da gerçek ve canlı kullanıcılarımız ile cevap verebilir hale getirdik.
Yalnız_mısınız? Yeni insanlarla tanışmaya fırsatınız ya da vaktiniz mi yok? Vodafone sohbet sitesi Chat Servisi ile cep numaranız görünmeden seçeceğiniz rumuz üzerinden mesajlaşabilir, yeni arkadaşlar edinerek hayatınıza yeni arkadaşlıklar katabilirsiniz. Belki aradığınız arkadaş çok yakınınızdadır. hemen şimdi şansınızı deneyin, temiz, güvenli ve seviyeli bir ortamda binlerce Vodafonelu ile SMS sohbetine başlayın. İnternet paketine ihtiyaç olmaksızın, numaranız kimse ile paylaşılmadan,tamamen kendi kişiliğiniz için belirttiğiniz rumuzlar’la, servisi kullanan ve diğer Vodafone’liler ile sınırsız’ca mesajlaşmabilir, sohbet edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere uygun üyeleri sorup, onların takma adlarını öğrenebilirsiniz. Bilgi bırakma
İsterseniz sisteme kendinizle ilgili bilgi bırakabilirsiniz
Bu bilgi en az 1, en fazla 7 öğe olmalıdır.
Bıraktığınız bilgileri değiştirmek istediğinizde, aynı işlemi tekrarlamanız yeterlidir. Huzur, muhabbet, aile ortamı, dertleşmek, gülmek ve eğlenmek hayatın her anını sanalda dolu dolu yaşatmak size olan en büyük temennimizdir. Vodafone sohbet in siz kullanıcılarına özel ücretsiz olarak sağladığı sohbet servisidir. Yeni dostluklar kurup cep telefonunuzdan özgürce arkadaşlarınızla keyifli sohbet edebileceğiniz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız sohbet sitemizde keyifli oyunlar sizi beklemektedir mobil chat ortamını cebinize getirdiğimiz bu hizmet günün her saati 7/24 ücretsizdir dilediğinizce özgürlük sizlerle Dunyanın her yerindeki insanlarla tanışmanın şimdi tam zamanı. Vodafone sohbet sitesi sizlere mobil cihazlarınızdan bir tık kadar yakın.

Vodafone sohbet odaları

Vodafone Chat Sohbet odalarımıza girerek kendinize daimi ve kalıcı arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sohbet odalarımızda güvenlik taramasından geçerek kullanıcılarımız için oluşturduğumuz çeşitli ve eğlenceli odalarımız bulunmaktadır. Buradan bütün sohbet etmek istediğiniz veya eğlenmek istediğiniz odaları bulabilir eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Genel olarak Sohbet, Radyo, Oyun, cinsellik, gibi global odalarımız bulunmaktadır. Kendinize ait özel odalar oluşturabilir sevdiğiniz arkadaşlar’ınız ile eğlenceli muhabbetler edebilir oyunlar oynayabilirsiniz. Vodafone Sohbet odasının en büyük kolaylığı tamamen ücretsiz olup, sizlerden zorunlu üyelik şartının da olmamasıdır. Siteye giriş yaptıktan sonra kendinizi tanıtabileceğiniz bir RUMUZ belirtebilirsiniz. Bu sizin takma adınız oluyor. Bu takma adınızın başkaları tarafından da kullanılmasını ve her defasında yeni bir nick kullanmak istemiyorsanız siteye ücretsiz üye olup, nickinizi kayıt altına alabiliyorsunuz.