TurkTelekom Sohbet Sitesi

Mobil hattınız için www.MobilSohbeti.Org evde bilgisayar üyeliğiniz için.  www.Ayva.ORG  isten baglandiginiz zaman üyeliğniz için. www.Catla.NET ücretsiz olan Telekom sohbet sitesi bağlantı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin en yeni anlık mesajlaşma uygulaması.

TurkTelekom Mobil Sohbet’in andorid, ios sürümü kullanıcıların beğenisine sunuldu. Tamamen yerli kaynaklar ile geliştirilen. Türkiye’nin en yeni sosyal mesajlaşma uygulaması

TurkTelekom’un Mobil Sohbet sürümü, Android ve iOS mobil sizler için her gün geliştirmekte olup, tamamen keyif almanız için sizlerin huzuruna sunduğumuz bir uygulamadır. Pek çok yeni ve heyecan verici özelliği bünyemizde barındıracak

TurkTelekom Sohbet Sitesi

TurkTelekom mesajlaşma platformunun da mimarı olan ekibimizle birlikte, tüm dünya trendlerini inceleyerek hem küresel hem de kendi kültürümüze hitap edecek, tüm mobil platformlarda kullanılabilecek evrensel bir anlık iletişim uygulaması olarak Mobil Sohbet uygulamasını geliştirdik.

TurkTelekom Mobil Sohbet, çok yakında çıkacak tam sürümünde sosyal muhabbet gibi diğer sohbet uygulamalarında olmayan pek çok yeni ve heyecan verici özelliği de bünyesinde barındıracak.

————————————————————————————————————