Mynet sohbet Türkiye’nin en eski ve köklü sunucularından olan arkadaşlık edinme dostluk kazanma bilgi alışverişi içersine girebileceğiniz bir chat platformudur.

Mynet Sohbet Odası

Mynet sohbet Türkiye’nin ve dünyanın heryerinden ilinden, ülkesinden kullanıcıları bir arada toplayıp buluşturduğu. Bay ve bayan kullanıcıları birbirleri ile tanıştıran bir chat platformudur. Tüm teknolojik cihazlara uyumlu olup. Dilerseniz mobil istersenizde bilgisayar ve tabletlerinizle mynet sohbet odamıza bağlanabilir. Kullanıcılarımız ile ücretsiz bir şekilde sohbet edebilir tanışabilirsiniz. Yılların bize vermiş olduğu tecrübeler ile kullanıcılarına kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermek için oluşturulmuş bir yazılı sohbet, chat sitesi’dir. Mynet sohbet sitemize her yaş kesimine hitap etmektedir ister genç olun ister yetişkin sitemizde kendinize uygun sohbet edicek kullanıcılar bulabilirsiniz. Kullanıcılarına 2003 ten buyana dek hizmet veren her konuda tecrübe edinmiş yönetimimiz ile sorunlarınızı paylaşabilir sorunlarınızın anında çözülmesi için destek alabilirsiniz. Kullanıcılarımız için oluşturduğumuz odalarda aradığınız sohbetlere keyifle katılabilir güzel ve nezih bir ortamda seviyeli sohbetler edebilirsiniz. Kullandığınız rumuzları ücretsiz bir şekilde kayıt altına alabilir sizden başka kimsenin kullanmaması kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlarınızla bulunduğunuz her noktadan sorunsuz bir şekilde ücretsiz olarak sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bütün cihazlara uyumlu olan adroid ve ios işlemcili cihazlarınız ile sorunsuz bir şekilde sitemize bağlanabilirsiziniz. Kullanıcılarımızın sorunsuz bir şekilde sohbet edebilmesi için yönetimimizin hazırladığı bazı kurallar vardır bu kurallara uyulduğu takirde sunucudan ilişkiniz kesilmeden sohbet edebilirsiniz. Bu kurallardan en önemlilerini alttaki başlıkta sizlere belirtecegiz.

Mynet sohbet

Mynet sohbet

Mynet Chat Kuralları

– Siyasi ve Terör içerikli sohbet ve eylem propagandaları yasaktır.

– Devlet büyüklerine hakaretler kesinlikle yasaktır

– Argo / Küfür gibi kullanıcıları rahatsız edici davranışlar kesinlikle yasaktır.

– Yöneticilerimiz ile tartışma yasak olup kanal genelinde tartışma yaratmak yasaktır.

– Yöneticilerden admin op ve vip gibi yetkiler istenmez gerek görüldüğü taktirde yönetim arasında toplantı düzenlenerek kullanıcılara eklenir.

– Başka sitelerin reklamlarını yapmak ve ticari amaç güden ürünlerin satışlarını yapmak yasaktır.

–  Sitemize herhangi programlara yapılan zarar verici saldırılar yasak olup tespiti halinde hukuki işlem başlatılacaktır.

Sohbet sitemizi tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE Ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz hoş sohbetler dileriz.