Mutlu Bayan

Kızlarla sohbet konuları

Güzel bir kızla konuşurken alnından soğuk terler boşaldığını hissettiğin oldu mu. yada aklına konuşacak konu gelmediği için uzun sessizliklere boğuldun mu.bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız çünkü her erkek zaman zaman bu durumla karisi karşıya gelir. hşslandığın kızla bir aradasın belki bir sınıf ortamında belki restoranda belkide ilk randevunda kızla iyi kötü bir süre sohbet etmeyi başarırsın yemek yerken ve sinema izlerken bir şekilde zaman geçer ama her şey bitip konuşman geldiği o an aklını su düşünce kaplar şimdi ben bu kızla ne konuşacağım.

Kızlarla sohbet konuları

Kızlarla Sohbet Konuları

Kızlarla sohbet konuları bir adım?

Bu berbat durumu yaşaman için kızla üzerine sohbet konuları edebileceğin hazır konu başlıkların olmalıdır. Zor durumda kullanabileceğin meteryaller bazı konuların listesi mutlaka elinde olmalıdır. Kızlarla ne tür konulardan sohbet etmen ve nasıl konuşman gerektigini bilmezsen, büyük ihtimalle kız sohbet sırasında sıkılacaktır ve sana olan ilgisini kaybedecektir. bu anlattıklarım dan kızlarla sohbet ezber konuları üzerine konuşup, ezber cümleler söylemen gerektiğini asla aklından çıkarma. benim anlatmak istediğim bu değil, sadece bir kızla ne konuşacağın ile ilgili bazı hazır mataryellere sahip olmalı. Yeri geldiğinde bu gizli silahını ortaya çıkarmalısın.

Kızlarla konuşma konuları nasıl olmalıdır?

Söylemek istediğim sadece bu.yeni başlayan erkeklerin çoğu hata yapıyor, kızlarla sohbet iletişim konusunda kendini yeni geliştirmeye başlayan erkekler, el falı, astroloji, şiirler, fıkralar, ilgi çekici hikayeler, etkileyici iltifatlar, ezberleyerek kızlarla sohbet sırasında otomatik robot gibi konuşmaya çalışıyor. Sürekli ilginç konulardan konuşarak, ilginç cümleler kurarak kızları etkileyebileceğini sanıyor. Elinden geldiğince konuşma konusu ve cümle ezberliyor. Kızlarla konuşurken de sürekli bu ezber cümleleri ve konuları kullanıyor. Elindeki bu meteryaller bitince de, öylece kala kalıyor. Ben sana burada bazı ezber konular vereceğim, ama sen bunları aklında fikir olarak tutmalı ve zor zamanların da kullanmalısın. Kızlarla sohbet  konusunda ezber cümleler yoktur, çekici bir erkek ezbere konuşmaz. Kızla doğal bir şekilde sohbet eder sadece gerektiği yerde kullanabileceği gizli silahları vardır zamanı geldiğinde edebileceğin etkili bir iltifat yada bir konu üzerine söyleyebileceğin bir kaç cümle kızı büyülemeni sağlayabilir. Ezbere konular aramayı bırak kitap okumaya kızlarla daha çok konuşmaya başla.