Evli bayan sohbet

Evli bayan sohbet

Merhaba evli bayan sohbet, chat kullanıcıları. Sizinde canınız en sıkıldığı anda birbirinden güzel sizleri bekleyen evli bayanlarla sohbet, chat yapabilir canınızın sıkkınlığını bir anda olsa atabilirsiniz. Sitemiz siz sohbetseverler için kurulmuş bir chat sitesidir. Sizlere yaklaşık 17 yıldan beri hizmet vermektedir. 2003 yılında çıktığımız bu yolda halen ilk günkü sevda ile kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Evli bayan sohbet sitesinde sizde kendinize bir rumuz seçerek hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik sizlerden hiç bir ücret talepbinde bulunmadan bedava chat yapma zevkini sitemizde keyifle gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır kullanıcılarına hizmet veren Ayva.ORG sitesi oldukça kalabalık bir kapasiteye sahiptir hergün binlerce kişi giriş çıkış yapmaktadır. Bunların yanısıra sitemizde günlük bulunan 250, 300 arasında vip ve Gold kullanıcı hergün sitemizde gelip sabit bulunmaktadır. Sadece sitemizi evli bayan için sohbet edenler bulunmuyor. Bekar bayanlar, dul bayanlar, bekar beyler, dul beyler, evli beyler de sitemizde bulunmaktadır. Sizde sizin için gerçekleştirdiğimiz bu fırsatı şansa çevirmek için aradığınızı bizim aracılığımız ile bulmanızı gerçekten kaliteli bir ortama sahip olduğumuzu göstermektedir. Birazda sizlere mobil uygulamamız hakkında bilgi vermek isteriz.

Evli Bayanlarla Mobil Sohbet

Evli bayanlarla mobil sohbet için tek yapmanız gereken akıllı cihazlarınızın tarayıcılarına girerek www.ayva.org yazarak hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sizlerden yine hiç bir ücret ve kişisel bilgi istemeden chat severleri sitemizde buluşturuyoruz. Ozaman sizde sizi bekleyen evli bayan ları bekletmemek için sitemizi günün her saati kesitisiz bir şekilde ziyaret edebilir sohbetlere katılabilirsiniz. Birazda size sitemizde uyulması gerek kurallardan alt başlıkta bahsedeceğiz.

Evli Bayanlar Sohbet Odaları Kuralları

– Sohbet odaları genelinde skype adresi telefon numarası vermek kesinlikle yasak olup kurala uymayan kullanıcılar siteden uzaklaştırarak cezalandırılır.

– Küfür argo tartışmak kesinlikle yasak olup bu kuralara uymayanlar yönetici tarafından site genelinden uzaklaştırılır.

– Cinsel içerikli, siyasi, illegal, terör içerikli  rumuzların odalarımızda kullanılması kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde sunucu genelinden rumuz uzaklaştırılır yönetim tarafından nick kullanıma yasaklanır.

– 16 yaş altı kullanıcıların sohbet odalarına girişi yasak olup tespit edilenler uzaklaştırılacaktır.

– Sohbet odaları içinde reklam yapmak site adresi paylaşmak kesinlikle yasaktır.

www.Ayva.ORG herkeze keyifli zaman geçirmeleri ve hoş sohbetlerde bulunmanızı diler.