Dul sohbet odalarina hoşgeldiniz. Siz sohbet severler için açtığımız bu sunucuda dilediğiniz kadar sohbet edebilir

Dul sohbet

Dul sohbet

yeni arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Sohbet sitemiz 2003 bu yana denk sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Yaklaşık 17 yıldan beri faaliyet gösteren chat sitemiz kullanıcı potansiyeli oldukça kalabalıktır. Türkiye’nin her noktasından sunucumuza bağlanarak sizde sizlerle arkadaşlık edinmek için bekleyen kullanıcılarla buluşabilir keyifli sohbetler, muhabbetler edebilirsiniz. Dul sohbet sitemiz sizlere tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sizlerden  ücret isteyen kişileri kaideye almayıp yöneticilere şikayette bulunarak sizleri dolandırmaya çalışan bu kişileri sunucudan uzaklaştırabilirsiniz. Chat sitemiz sizlere 7 gün 24 saat boyunca yine hiç bir işlem yapmadan kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. O halde ne duruyorsunuz sizde kendinize ait bir rumuz alarak sohbete başla butonu ile kendinize yeni arkadaşlıklar edinmeye hemen başlayabilirsiniz.

Dul Chat Odaları Keyfi

Sizin için özel olarak oluşturulmuş odalarda sizleri bekleyen dul hanımlar veya beylerle hemen tanışmak istemez misiniz. O halde size birazcık bu odalardan bahsedelim mesala ilk giriş yaptığınızda sohbet odalarımızın direk global odalarına alınarak ister kanal genelinde istersenizde sunucu üzerinden rumuzlar seçerek özel pencerelerde özel konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sizi ilk girişte hemen karşılıcak sohbet global odalarımız #sohbet odasında genel sohbetlere katılabilir ortamdaki herkez ile tanışabilirsiniz. #Ayva sohbet odası ayva sohbet odası sizler için yine genel sohbet edebilmeniz için oluşturulmuş bir odadır bu odada yine genel sohbetlere katılıp sunucu üzerindeki tüm kullanıcılar ile tanışabilirsiniz. #Radyo odası radyo odasında katılıp hem chat yaparken radyo dinleyebilirsiniz. İstersenizde radyo kanalında bulunan o an yayın yapmakta olan canlı dj mizden sevdiklerinize istekler yolluyabilir istediğiniz sevdiğiniz parçayı dinlemek için istekte bulunabilirsiniz. #Oyun ve #Carkifelek kanallarımız oyun odalarımızdır bu odalarda oyunlar oynayıp genel kültürlerinizi geliştirebilir. Oyunu ay sonunda birinci ikinci üçüncü bitirmeniz halinde birbirinden güzel hediyeler yönetimimiz tarafından kazanabilirsiniz.

Dullarla Mobil Sohbet

Sitemiz sizin için kolaylıkları sunmaya devam ediyor. Canınız en sıkıldığı anda akıllı telefon veya tabletlerinizden sunucumuza nerde olursanız olun hemen giriş yapabilirsiniz. Üstelik internet harcamadan. Ayva.org sizlere keyifli sohbetler geçirmenizi diler.