Sevgili ayva.org kullanıcıları www.ayva.org adı altında Denizli sohbet odalarına giriş yapmış bulunuyorsunuz. Denizli ilimiz horozu ile ünlü turkiyemizin şirin ve güzel illerinden birtanesidir. Bizde denizlili kullanıcılarımızı bu sanal ortamdan mahrum etmek istemedik. Denizli’de oturan her kullanicimiz günün her saati Denizli sohbet platformuna katılarak ücretsiz olarak dilekdileri kadar sohbet edebilirler. Diğer ücretli siteler gibi sohbet platformumuz tamamen ücretsiz olup ve herzamanda bedava olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Sizler için özel olarak hazırlanan sohbet odalarında istediğiniz kadar chat yapabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden giren kullanıcılarımız ile tanışabilir samimi dostluklar kurabilirsiniz. Hatta avrupa ülkelerinden bile ziyaret eden kullanıcılarımız bile var sürekli gelip sitemizi ziyaret ederek sohbetlere katılırlar. Denizli sohbet platformuna illa bilgisayar veya laptoplarımızdan girmeniz gerekmez sizler için hazırladığımız özel programla akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden’de bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sohbet odalarımız genelinde seviyeli ve saygılı sohbetler dönmektedir. Herhangi bir saygısızlığa veya seviyesizliğe müsade edilmemektedir. Saygızlık ve kurallara uymayan kullanıcılar yöneticilerimiz tarafından sorgu, sual sorulmadan uzaklaştırılmakdatır. Kendimizden yaşça büyük kullanıcılar sitemizi ziyaret etmekte olup bayan kullanıcılarımıza’da bulunmaktadır. Sitemize 18 yaş altı girişler kesinlikle yasaktır. Denizli sohbet platformuna her katılan kullanıcıyı kendi ailemizden bir birey olarak görmekteyiz. O yüzden sitemize giren her kullanıcı davranışlarına dikkat etmek zorundadır. Birazda size uyulması gereken kuralları alt başlık altında belirtelim.

Denizli sohbet

Denizli Sohbet

Denizli Sohbet Odası Kuralları

– Sunucu üzerinde bulunan tüm nick ve sohbet odaları www.ayva.org yönetimine ait olup istenildiği ve uygunsuz görüldüğü zaman yönetim tarafından el konulup yasaklanabilir.

– Sunucu genelinde Ülke liderlerimizi aşşalayıcı ve haklarında hakaret etmeleri kesinlikle yasak olup kurala uymayan kullanıcılar sunucu genelinden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır. Haklarında yasal işlem başlatılıp gerekli mercilere şikayet edilecektir.

– Sunucu geneline zarar verebilecek saldırılar ( ddos, botnet, Sc5 ) gibi saldırılar kesinlikle yasak olup yapanlar hakkında hukkuki işlem başlatılacaktır.

– Terör ve siyasi propaganda yapan kişiler veya tartışma içinde bulunan kullanıcılar sunucu genelinden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır. Haklarında hukuki işlem başlatılacaktır.

– Sunucu genelindeki yöneticiler ve operatörlere tartışmak kavga etmek yasak olup kurala uymayan kullanıcılar sunucu genelinden veya oda genelinden uzaklaştırılırlar.

– Sitemizde ticari satış yapmak veya ticari reklamlar yasak olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

Denizli sohbet chat odalarını tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE’ye Ayva.ORG yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.