2003 den buyana dek chat sitesi olarak faaliyet veren ayva.org. Chat siteleri arasında bulunan tüm kullanıcılarına ücretsiz chat yapma imkanı sunmaktadır.

Dünyanın heryerinden katılımcıları ile rakiplerinin farklı altyapıları ve arayüzleri ile hergün kendini geliştirmekte. ARGE faaliyetleri arıyan teknik ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat sitesi deneyimini yaşatmayı hedefleyen bir platform oluşturmuş bulunmaktayız. Chat sitemiz eğlence amaçlı ve birbirlerini tanımayan kullanıcıların tanışmaları için kurulmuş bir Chat sitesi’dir. Her kullanıcının seviyeli, saygılı iletişime geçebilmesini amaçlayan sitemize ücretsiz bir şekilde nicklerinizi kayıt altına alabilir sizlerden başka kimsenin kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Sevgiyi, Dostluğu, Arkadaşlığı ön planda tutarak kullanıcılarımıza en kaliteli bir biçimde hedeflemekteyiz. Günümüzde bir çok chat sitesi bulunmakta bunların bazıları seviye ve kaliteyiz yakalamış durumdadır. Ayva.ORG de 17 yıllık geçmişi ile bu siteler arasında bulunmaktadır. Sohbet sayfaları ve sanal ortam insanların arkadaş edinme can sıkıntılarının giderilmesi için ziyaret ettikleri platformlardır. Sizde bu platformların en iyi, kaliteli, güvenilir olamasını isteyeceksiniz bizlerde sizlere en iyi, kaliteli, güvenilir bir platform olarak hizmet için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sitemizi ziyaret ettikten sonra buna siz karar vericeksiniz. Tekrardan bizleri ziyaret edip kayıtlı üyemiz olmak isteyeceksiniz. Sitemiz üzerinden siyasi ve terör propagandası yasak olup bu tür eylemlere izin verilmemektedir. Tespiti halinde bilişim suçları ile irtibata geçilerek hukuki işlem başlatılacaktır.

Chat Sitesi

Chat Sitesi

Chat Sitesi Chat Odaları Chat Nickleri

Chat sitesi üzerinde sizler için oluşturduğumuz birbirlerinizi bulup konuşup yazışmanız için oluşturduğumuz özel odalardır. Bütün nick ve odalar yönetime aittir gerek görüldüğü zaman el konulabilir ve kullanıcılarımız bu odalar ve nickler hakkında hak talep edemezler. Birbirlerinizi daha kolay bulup tanışmanız için oluşturduğumuz bazı #Sohbet, #Chat genel odalarında sohbetlerinizi edebilirsiniz. Dilersenizde ilinde bulunduğunuz kanalları ziyaret edebilir ilinizdeki insalarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kanalların bazılarıda #İstanbul, #Ankara, #İzmir, #Antalya gibi büyükşehirlerinizin odalardır. Dilersenizde #Radyo kanalımıza girip sitemiz üzerinden radyo dinleyebilir istek parçalar’da bulunabilirsiniz. #Oyun odaları’mızda oyunlar oynayıp sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Dilersenizde tuttuğunuz takımın odasına girip #Beşiktaş, #Galatasaray, #Fenerbahçe gibi odalarımızda tuttuğunuz takımı destekleyebilir sohbetler edebilirsiniz.

Ayva.ORG GOOGLE üzerinden takip etmek için Ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri takip edebilir ve tekrardan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hoş sohbetler.