Sevgili kullanıcılarımız chat online keyfi bizimle bir başka, chat dostça, arkadaşça konuşarak hoş vakit geçirme. Artık internet var artık sadece iletişim araçları var İletişimin kendisi yok.

Chat Online Nedir

Chat’e olan düşkünlüğümüz yanlız hissetmemizden, heyecan arayışımızdan, bastırdıklarımızdan belkide onların bize bastırdıklarından, bazı kullanıcılarımız buraya sohbet, eğlenme amaçlı gelirler. Fakat sohbet konusunda yani komut bilgilerinin olmadığını gözlemledik. Chat gerçek zamanlı yazılı veya sesli internetten yapılan yeni tanışmalara arkadaşlıklara chat denir

"<yoastmark

Chat Programları

Milyonlarca kişinin kullandığı binlerce chat sitesinin içinden sadece hoşuna gittikleri yerde sürekli takılıp sohbet edilen yerlerdir. Mesala bu chat programlarndan günümüzde bazı kullanılan chat programları bunlardır. mIRC Programı, sesli yapılan chat programları, görüntülü yapılan chat programlamları, WhatsApp, Facebook Messenger gibi programlar günümüz teknolojisine uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sanal programların bize sağladığı fayda ister birbirimizi tanıyalım istersek de hiç tanımadan sıkıldığımız anlarda can sıkıntımızı gidermek, eğlenmek amacıyla bir araya geldikleri sanal ortamdaki yerlerdir.

Günümüzde sosyal medaya kullanımı okadar yayginki ve okadar yoğun kullanılıyorki yeri geliyo akıllı cihazlarımızdam kafamızı kaldırıyoruz. Ama sosyal medayalar kişilere aradıkları eğlenceyi tam anlamı ile karşılamıyor. Bu eğlenceyi de bizim gibi chat odaları eğlenceli hale getiriyor. Kullanıcılar bu programları kendilerini yanlız hissettiklerinde kendilerine arkadaş edinme, sevgili gibi arayışlarda bulunmak için ziyaret ederler. Suanki kullandığınız sohbet programı size tamamen ücretsiz ve güvenli bir ortam oluşturan bir platformdur. Platformumuz sürekli online olan yöneticilerimiz tarafından takip edilmekte olup sizleri rahatsız edici davranış sergileyen kullanıcıları platformdan uzaklaştırmaktadırlar. Ayva.ORG yönetimi olarak sizlerin en iyi ve eğlenceli vakit geçirmeniz için tüm imkan ve olanakları sizlere sunuyor. Platformumuzda bulunan oyun odalrına katılıp eğlenceli vakit geçirebilir dilersenizde radyo kanalımıza katılıp müzik dinleyebilir arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza istek parçalar isteyebilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere daha hızlı ve akıllı  cihazla sitemizi tek bir tıkla sitemizi ziyaret etme imkanı sağlıyoruz ve sizlere sorunsuz çalışan bir sistem oluşturuyoruz. Dünyanın ve Türkiye’nin her noktasından gelen kullanıcılar ile saygı ve seviye adabı kuralları doğrultusunda arkadaşlık kazanma dostluklar kurma şansı veriyoruz. Sitemizi GOOGLE üzerinden Ayva.ORG yazarak takip edebilirsiniz.