Çanakkale sohbet odaları Çanakkaleli kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız bir sohbet platformudur. Bu platformda çanakkale’deki kullanıcılarımız ile tanışabilir yakın dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Çanakkale ilimiz trakyaya bölgesine ait bir yöremizdir.

Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet Odaları Ve Mobil Sohbet

Türkiye için önemi yüksek bir şehirimizdir. Çanakkale sohbet platformunda Çanakkale’nin her ilinden bizi ziyaret etmekte olan kullanıcılarımız ile eğlenceli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Çanakkale chat sitesi kullanıcılarına en kaliteli, güvenilir ve seviyeli sohbet platformu olarak kullanıcılarına en iyi yazılı chat keyfi yaşatmaktadır. Çanakkale sohbet severleri sitemizde ağırlamaktan herzaman mutluluk duyuyoruz. Ayrıca sitemizi Türkiye’nin ve Dünya’nın her ilinden kullanıcılar ziyaret etmektedir. Sizde bu kullanıcılar ile tanışmak istemezmisiniz. Çanakkale sohbet sitesi sizelere 7/24 kesintisiz olarak ücretsiz hizmet vermektedir. Sizde bu ücretsiz sohbet platformudan yararlanarak aradığınız aşkı, sevgiyi bu sitede bulabilirsiniz. Bir çok kişiyi aradığı aşkı sevgiyi bulmalarını sağlayarak arkadaşlarına tavsiye ederek hergeçen gün sitemize 100 lerce üye katılmaktadır. Sizlerde katıldıktan ilk dakikadan sonra çok güzel bir ortama geldiğinizi anlıyacaksınız. Çanakkale mobil chat platformu sizlerin sitemize rahatlıkla her cihazdan giriş sayliyabilmesi için farklı uygulamalar ile sizlere hizmet vermektedir. Evinizde, isyerinizde bulunan Masaüstü bilgisayarlarınız ve laptoplarınız ile canınız sıkıldığı anda sitemizi hemen ziyaret edip sıkıntınızı gidereceğinizden eminiz. Dilersenizde parkta otururken veya kendinizi yanlız histteğiniz bir anda cep telefonlarınız ile kolaylıkla giriş yaparak mobil uyumlu sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birazda kullanıcılarımıza Çanakkale’nin gezilcek ve önemli görülecek yerlerinden bahsetmek isteriz.

Çanakkale’de Gezilcek Görülecek Yerler

Kilitbahir Kalesi : 1452’de İstanbul kuşatması esnasında Papalık Donanması’nın Bizans İmparatorluğu’na yardım etmesini önlemek amacıyla Fatih Sultan Mehmet tarafından Çanakkale’nin karşısındaki Kilitbahir köyünde yaptırılmıştır.

Namazgâh Tabyası : Kilitbahir Kalesi’ni geçtikten sonra yolun deniz tarafında bulunan 26 adet bonetten oluşan Namazgâh Tabyası’nın, Osmanlı Ordusunun ıslahı için gelen Baron De Tott’un da önerisiyle inşasına başlanmıştır. Çanakkale Boğazı’nın en dar noktasına yaptırılan ilk ve en büyük tabyadır.

Nusret Mayın Gemisi : Nusret, I. Dünya Savaşı Çanakkale Deniz Savaşlarında büyük bir başarı göstermiş olan mayın gemisidir. Malatya Arapgirli Cevat Paşa’nın emriyle Osmanlı Donanması ve Türk Deniz Kuvvetleri’nde hizmete giren mayın dökücü gemidir.

Sitemizi tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE’ye Ayva.ORG yazarak en üstte bulunan siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Hoş sohbetler, keyifli zamanlar geçirmesini dileriz.