Bursa sohbet odalarına hoşgeldiniz. Türkiye’min en güzel illerinden biriside bursamizdir yeşil beyaz rengi ile kendine aşık eden bir ilimizdir. Köftesi ve iskenderi ile meşhurdur.Bizde Bursalı arkadaşlarımız sanal sohbet ortamından uzak kalmasın istedik. Bursalı kullanıcılarımız için Bursa sohbet odasını oluşturduk. Bursalı arkadaşlarımız bu sohbet platformuna katılarak birbirlerini daha yakından tanıyabilir ve güzel dostlukların başlangıçını bu platformda başlatabilir. Bursa chat odasına Bursa’nın her ilçesinden ve köyünden ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz. Bursa ilimiz yoğun bir nüfusa sahip illerimizden birisidir. Bukadar kalabalıkta arkadaş edinmek dost bulmak zor olabilir ama sitemizi herzaman ziyaret ederek kendinize yakın dost, arkadaş edinebilirsiniz. Günün sıkıcı ve yorucu stresini kendinize yakın bir arkadaş edinerek bursa sohbet odasında atabilirsiniz. Günümüzde yüzlerce site arasından en kaliteli ve güvenilir siteye giriş yapmış bulunmaktasınız. Kullanıcılarına 2003 den buyana dek hizmet veren Ayva.ORG ailesinin bir parçasıda siz olun. Yüzlerce kullanıcı arasından bizi nasıl seviyolarsa sizinde seveceğinize eminiz. Bursa sohbet sunucusuna dilediğiniz teknolojik cihazlar ile giriş yapabilirsiniz. İster bilgisayar veya laptop dilersenizde sizler için özel olarak hazırlanmış mobil sistemimiz ile cep telefonu ve tabletlerinizden giriş yapabilirsiniz. Sitemize giriş sağladıktan sonra güvenliğiniz tamamen sunucu yönetimi aittir ve kişisel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşılmaz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Tekrardan aramıza katılmanızı dileriz.

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet

Bursa Sohbet Odası Kuralları

–  Devlet büyüklerini aşağılayıcı, hakaret edici söylemlerden dolayı site genelinden herhangi süre gözetmeksizin uzaklaştırılıp hakkınızda hukuki işlem başlatılacaktır

–  Ticari amaçlı site linkleri, reklamları ve nicklerin kullanımı yasak olup kurala uymadığınız takirde site genelinden süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.

– Sohbet sitemize +18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasak olup tespiti halinde sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Sunucu içerisine ddos, Sc5 ve botnet gibi saldırılar kesinlikle yasak olup yapıldığı takdirde müdahale edilip yapan kişiler sunucu genelinden uzaklaştırılacaktır.

– Küfür ve saldırı yapmak, sunucu yönetiminden habersiz clone, proxy, trojan, saldırıları yapmak, izinsiz reklam inviter botu sokmak, chat yaparken sürekli flood yapmak yasaktır. Yapanların ait nick ve kanallar yasaklanır, kapatılır.

– Kullandığınız nickler, toplum içinde herkes tarafından kabul gören isim ve lakab dan oluşabilir. Gayri ahkali bir anlam taşımamalıdır. Bunu da ima etmemelidir. Nick ve rumuzlarınızda küfür ve hakaret içeren anlamlar bulunamaz.

Sohbet sitemizi tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ye Ayva.ORG yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçirmenizi dileriz.