Bizimmekan sohbet odaları sizlere yıllardır kesintisiz, kaliteli bir sohbet ortamı sağlayan ve birbirleriniz ile arkadaşlıklar, dostluklar kazanmanızı sağlayan sohbet platformudur.

Bizimmekan sohbet odaları tüm kullanıcılarının isteğine bağlı ve bulundukları mekanlardan kolaylıkla sohbet platformuna katılabilmeleri için arayüzünü ve sohbet, chat programlarını. Mobil uyumlu hale getirerek ister işyerinizden, evden, okuldan, tatilden veya seyahat ederken bile akıllı cihazlarınız veya tabletlerinizden sohbetinize devam edebilirsiniz.

Bizimmekan sohbet odaları içeresinde birden çok sohbet odası olup hepsinin ayrı ayrı sohbet içerikleri vardır. Bu odalardan bazılarını sizelere anlatıcak olursak #Sohbet, #Chat, #Muhabbet odaları genel sohbet odaları olup sizlerin tanışmaları için kurulmuş global kanallardır. #Radyo kanalı sohbet, chat yaparken müzik dinleminiz için ve online olan dj lerimizden sevdiklerinize istek parçalar yollamanız için kurulmuş eğlence amaçlı bir odadır. #Oyun, #Yarışma gibi odalarımıza katılıp oyunlar oynayabilir genel kültürlerinizi geliştirmeniz için kurulmuş odadır. Ayrıca bu oyun odalarına katılıp sizler ay sonuna kadar lider gelirsenizde sizlere sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bizimmekan sohbet odaları tamamen ücretsiz olup sizlerden hiç bir ücret talebinde bulunmaz.

Bizimmekan sohbet odaları

Bizimmekan sohbet odaları

Bizimmekan Sohbet Odaları Kuralları

– 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasak olup tespiti halinde sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Sunucu yöneticileri ile tartışmak kavga etmek yasak olup kurula uymayan kullanıcılar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Ticari amaçlı satışlar yasak olup tespiti halinde sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Sosyal medya, Skype, Cep telefonu numaraları vermek yasak olup yapıldığı takdirde oda genelinden uzaklaştırılırlar.

– Siyasi ve Terör içerikli eylem propagandaları yapmak yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır ve bilişim suçları ihbar edilip hukuki işlem başlatılacaktır.

– Sunucu içerisinde sunucuya zarar verebilecek sc5 ve ddos, botnet gibi saldırılar yasak olup. Bu kurala uymayanlar hakkında sunucuya zarar vermekten haklarında hukuki işlem başlatılacaktır.

– Din, dil, ırk gibi polemikler yasak olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Ayva.ORG deki tüm kanal ve nickler yönetime ait olup uygun görüldüğü zaman el koyma hakkına sahiptir

Bizimmekan sohbet odaları Ayva.ORG iştiraklı olup bizleri tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçirmenizi diler sohbetrinizin hoş geçmesini temenni ederiz.