Bitlis sohbet odalarına hoşgeldiniz. Sohbet platformumuz ayva.org adı altında bitlisli arkadaşlarımızın, hemşerilerimizin birbirlerini daha yakından ve kolay arkadaşlık kurabilmeleri adına açılmış Bitlis sohbet odasıdır.

Bitlis Sohbet Odaları

Bitlis sohbet odalarına Bitlis’in her ilçesinden, köyünden, internetinizin bulunduğu her noktadan sohbet odalarına katılabilir platform içinde bulunan kullanıcılarımız ile güzel arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Bitlis sohbet odalarında kesinlikle seviyeli ve saygılı bir arkadaşlık ortamı vardır. Platform içinde saygısızlığa ve seviyesizliğe kesinlikle müsade etmiyoruz. Bitlis sohbet odalarına giren kullanıcı bu iki özellikte olmalıdır. Sohbet odalarımız ücretsiz olup sizlerden hiç bir ücret talep etmeden kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Doğu anadolu bölgemizin her ilinden katılıp bitlisli arkadaşlarımızla tanışabilir veya bitlisli arkadaşlarımızın sizinle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Sohbet platfomuna katılmak için evde ve işyerlerinizde bulunan bilgisayarlarınızdan katılabilir günün stresini muhabbet ederek sohbet sitemizde atabilirsiniz. İstersenizde mobil olarak hazırlamış olduğumuz uygulamamızda cep telefonu ve tabletlerinizden sohbet odalarımıza katılıp bulunduğunuz yerden sohbet sitemize girerek can sıkıntınızı yeni insanlar ile tanışıp ve sohbet ederek atabilirsiniz. Sizde anında sohbet edebilir ve kesintisiz hiç bir sorun olmadan birbirleriniz ile tanışabilirsiniz. Günden güne büyüyen ve gelişen bir ortama sahipiz. Sevgili kullanıcılarımızın sayesin’de her geçen gün daha büyümekteyiz. Sohbet odamızda uyulması gerek bazı kurallar bulunmaktadır. Birazda sizlere bu kurallardan bahsedip sohbet esnasında sorun yaşamamanız için kuralları okumanızı tavsiye ederiz.

Bitlis sohbet

Bitlis Sohbet

Bitlis Chat Odası Kuralları

– Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbetler edilmelidir. Hiç bir kullanıcıyı rahatsız edici davranışlarda bulunmamalıdır.

– Siyasi, Terör içerikli sohbetler edilmemeli ve kaos yaraticak eylemler propagandalar yapılmamalıdır.

– Reklam içerikli hiç bir mesaj yollanmamalı ve reklam içeren nickler alınmamalıdır.

– Küfür hakaret içeren nickler ve sohbet kesinlikle yasak olup butür davranışlara girmemenizi tavsiye ederiz

– Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır.

– Kanala veya özele saldırı sayılabilecek hareketlerde bulunmamalıdır.

– Kanal genellerinde sosyal medya veya benzeri paylaşımlar yasaktır.

– Sohbet yöneticilerinin nicklerinin benzeri rumuzlar ile bağlanmak yasaktır.

–  Tüm ziyaretçilerimiz yönetim nezdinde eşit olduğunu bilmeli ve hiç bir ayrımcılık ve ayrıcalık tanınmaksızın kurallara tabi olduğunu yineler ve hatırlatırız.

Sohbet sitemizi tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ye Ayva.ORG yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.