Bingöl Sohbet platformuna hoşgeldiniz. Bingöllü hemşerilerimiz için özel olarak aktif ettiğimiz sohbet platformuna katılmış bulunuyorsunuz. Sohbet platformumuzda seviye ve saygı içinde sohbet aile ortamında sohbet içerikleri dönmektedir.

Bingöl Sohbet Odaları

Bingöl Sohbet odalarında aradığınız dostugu arkadaşlığı bulmanız dileğiyle. Bingöl güneydoğu anadolula bulunan doğumuzun en şehirlerinden birtanesi bizde bingöllü dostlarımızın, hemşerilerimizin birbirlerini daha yakından ve birbirlerini daha rahat bulup tanışmalarına için mobil chat platformuna giriş yapmaları yeterlidir. Aradığınız arkadaşlığı dostluğu bu sitede bulacaksınız. 2003 den buyana profesyonel ekibi ile hizmet veren sitemiz sizlere günümüzün en son teknolojik programları ile hizmet vermektedir. Sorun ve sıkıntılarınıza anında çözüm veren Bingöl sohbet tecrübeli yönetimi ekibi ile herzaman bizleri tercih edeceğinizden eminiz. Sizlere ücretsiz olarak hizmet veren sohbet platfomumuz herzaman ücretsiz sohbet ortamı vermeye devam edecektir. Diğer ücretli olan chat platformları gibi kullanıcılarından hiç bir ticari beklentisi olamayan Bingöl sohbet odamız sizlere herzaman ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir. Bingöl chat platformuna bingölün her ilçesinden bağlanabilirsiniz. İnternetinizin olduğu her noktada mobil giriş sağlayarak Bingöl mobil chat adı altındada akıllı cihaz ve tabletlerinizden sohbet platformumuza katılabilirsiniz. Bingöl de bulunan bay ve bayan kullanıcılarımız ile tanışabilirsiniz. Canınızın her sıkıldığı anda bizleri ziyaret ederek can sıkıntınızı günün yorgunluğunu ve stresini sohbet, muhabbet ederek sitemizde atabilirsiniz. Bingöl chat platfomumuzda uyulması gerek bazı kurallar vardır alt başlıkta bu kurallardan bahsedelim birazda size.

Bingöl Sohbet

Bingöl Sohbet

Bingöl Chat Odası Kuralları

– Sohbet odalarında Küfür/Argo gibi söylemler yasak olup yapanlar oda genelinden uzaklaştırılırlar.

– Cinsel içerikli rumuzlar ve siyasi içerikli rumuzlar kullanılması yasaktır tespiti halinde yönetim tarafından nickleriniz değistirilir.

– Sunucu genelinde yönetici ve kanal operatörleri ile tartışmak, kavga etmek, tehtid etmek yasak olup yapıldığı takdirde sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Diğer sitelerin reklamlarını yapmak yasak olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Terör içerikli ve Siyasi propaganda yapmak yasak olup yapıldığı takdirde sunucu genelinden uzaklaştırılırlar ve haklarında hukuki işlem başlatılacaktır.

– Sunucu içinde ticari satış yapmak yasak olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Sunucudaki tüm nickler ve odalar yönetime ait olup istenildiği takdirde el koyma hakkına ve uygunsuz odaları yasaklama hakkına el koyma hakkına sahiptir.

Bizleri tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ye Ayva.ORG yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.