Bilecik Sohbet platformumuza hoşgeldiniz. Bilecik chat platformu bilecikli dostlarımızın birbirleri ile tanışmaları için oluşturulmuş yazılı bir chat platformudur. Bilecikli dostlarımızın sohbet platfomumuzda diledikleri kadar sohbet, muhabbet edip birbirleri ile internet sanal alem üzerinden tanışabilirler.

Bilecik Sohbet

Bilecik Sohbet

Bilecik Sohbet Odaları

Bilecik sohbet odaları tamamen ücretsiz olup olup Bilecikli dostlarımızın kullanılması için açılmış chat sayesin’de birbirlerini daha yakından tanıyıp tanışma sağlayabilirler. Bileciğin her ilçesinden sohbet platformumuza katılıp 7/24 sohbet edebilirler. Bilecik sohbet odasına katılabilmeniz için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmayan kullanıcılar tespit edildiği taktirde platformdan direk yöneticiler tarafından uzaklaştırılacaktır. Bilecik sohbet platfomumuzda cinsel içerikli sohbet ve nickler kesinlikle yasaktır. Bilecik sohbet platformu sizlere ücretsiz olarak sohbet etme keyfi vermektedir. Sizlerden ücret isteyen kişilere itibar etmeyiniz ve yönetimde bulunan arkadaşlara şikayet ediniz. Bileciğin en kaliteli ve güvenilir sohbet platformu olmaktan gurur duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizi 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşmiyoruz. Bu konuda oldukça titiz ve özenli davranıyoruz. Mobil uyumlu arayüzümüz ile diler cep telefonlarınızdan istersenizde tabletlerinizden sohbet platformumuza katılabilirsiniz. Sohbet platfomumuzda sohbet ederken radyo dinleyebilir. Sohbetten sıkıldığınız anda oyun odalarımıza katılarak oyunlar oynayabilir zekanızı geliştirebilirsiniz. Bilecik chat odaları sizlere hoş sohbetler diler birazda bilecikin gezilcek görülecek yerlerinden bahsetmek isteriz.

Bilecik’te Gezilecek Görülecek Yerler

Şeyh Edebali Türbesi : Şeyh Edebali Türbesi, Osmanlı Devleti’nin manevi kurucusu olan Şeyh Edebali’nin cenazesinin bulunduğu türbedir. Türbe, Orhan Gazi tarafından, Eski Bilecik şehrinin kurulduğu vadinin sırtında küçük bir tepe üstüne yaptırılmıştır.

Bilecik Müzesi : Bilecik Müzesi, Bilecik, Türkiye’de bir müzedir. 1920’lerde Türk Kurtuluş Savaşı sırasında yıkılan eski bir Osmanlı binası bir zamanlar müzenin yerinde duruyordu. Bilecik’in serbest bırakılmasından sonra, adliye binası olarak kullanılmak üzere yeni bir bina inşa edildi. 1997 yılında Kültür Bakanlığı’na devredildi.

Zincirli Kaya : Yunan işgali sırasında bölge halkının zorunlu olarak terk ettiği ve ‘eski Bilecik’ olarak bilinen İstiklal Mahallesi’ndeki kayalık, depremden etkilenmesi nedeniyle zincirle bağlandığı, vatan hainliğiyle suçlananların idam edildiği ya da kervan yolunu kullananları rahatlatması amacıyla zincirlendiği gibi rivayetlerle anılıyor.

Pelitözü Göleti : Bilecik şehir merkezine 7 km uzaklıkta, 660 m rakımda bulunan gölet 1980’li yıllarda Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sulama amaçlı olarak oluşturuldu. 213 hektar alana sahip gölet bir süre sonra çevresinde bulunan zengin florası ve çam ağaçları ile bir doğa harikası haline geldi.

Ayva.ORG Sohbet platformunu tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ye Ayva.ORG yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.