Aydın Sohbet odası aydınlı kullanıcılarımız için oluşturulmuş özel oluşturğumuz chat platform sitesi’dir. Aydın sohbet odasında Aydınlı hemşerilerimiz aydın merkez ve ilçelerinden arkadaşlar ile tanışıp seviyeli ve saygılı sohbet i birbirleri ile tanışabilirler.

Aydın Sohhet

Aydın Sohhet

Aydın Sohbet Odaları

Aydın sohbet odasında birbirinden güzel bayanlar ve yakışıklı beyler ile tanışıp chat yapabilirsiniz. Ayrıca aydın Ege’nin yazlık bölgesi olduğu için yaz aylarında gelen turist sayısı oldukça fazla ve gelen turistler aydın chat sitemize yoğun ilgi göstermektedir. Ayrıca aydın ve çevresinden katılan kullanıcılarımız ile tanışabilir yakın arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sitemize Türkiye’nin heryerinden katılan kullanıcılarımız ile seviyeli ve saygılı sohbetlerde bulunabilir birbirinden güzel bayan ve yakışıklı baylar ile chat yapabilirsiniz. Aydın chat sitemiz tamamen ücretsiz olup mobil cihazlarınızdanda bağlantı kurabilir Aydın’ın her noktasından sitemizi ziyaret etme olanağı sunmaktayız. Radyo kanalımıza katılıp günümüzün hit ve güncel müziklerini profesyonel djler eşliğinde dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize istediğiniz parçayı hediye ederek radyomuzdan dinletebilirsiniz. Oyun kanallarımıza katılıp genel kültürlerinizi geliştirebilir liderlik durumunda birbirinden güzel hediyeler, armağanlar kazanabilirsiniz. Aydın sohbet odası size hoş sohbetler diler tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız. Birazda alt başlıkta sizlere Aydın’ın gezilecek görülecek yerleriden bahsetmek isteriz.

Aydın’da Gezilcek Görülecek Yerler

Nysa Antik Kenti : Aydın ilinin Sultanhisar sınırları içerisinde yer alan, Sultanhisar’ın kuzeyindeki Mesogis(Cevizli) dağı eteklerine dayamış ve dönemin Karia kentleri arasında büyük öneme sahip olan Nysa’ya hoşgeldiniz. (:

M.Ö.3.yy. ilk döneminde Büyük İskender’in komutanlarından olan Seleukos, Nikator’un oğlu I.Antiochos Soter tarafından iki şehir olarak kurulmuştur.

Arapapıştı Kanyonu : Arapapıştı Kanyonu Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde bulunan Kemer Barajı’nı besleyen Akçay nehrinin oluşturduğu kanyondur. Kanyonun uzunluğu 6 kilometre olup yüksekliği 380 metredir.

Herakleia Latmos Antik Kent : Günümüzde Milas-Söke Karayolu üzerinde yer alan Herakleia’nın yer aldığı, Antik Çağ’da Latmos Dağları olarak bilinen Beşparmak Dağları sarp ve ormanlarla kaplı olup Latmos Körfezi’ni çevirmektedir. Doğal güzelliği ile tanınan bu antik şehre aynı zamanda Latmos veya Latmia ismi de yakıştırılmıştır.

Alinda Antik Kenti : Alinda, Aydın’ın Karpuzlu ilçe merkezinin üst kısımlarında yer alan bir antik çağ kentidir. Büyük boyutlu kent kalıntıları ve altında Karpuzlu Ovası’nın uzandığı bir manzaraya sahiptir. Bir eski stadyum ve yıkık birkaç yapı kalmış olan kentin, döneminde çok büyük ve gösterişli olduğu belirtilmektedir.

Ayva.ORG Sitemizi tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE ye Ayva.ORG yazarak en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Hoş sohbetler dileriz.