Sevgili gurbetteki hemşerilerimiz; sizde Türkiye’deki hemşerilerinizi özlediseniz bu site tam size göre, 7 / 24 saat boyunca size hizmet veren bu sohbet platformu sizin özleminizi türk hemşerileriniz ile muhabbet etmenizi sağlayan yazılı olarak sohbet ve chat yapmanızı sağlayan Türkiye’nin en büyük gurbet sohbet platformudur. Dünyanın her ülkesinden gelen kullanıcılarımız ilede tanışabilir keyifli sohbetler geçirebilirsiniz. Her ülke için giriş odaları oluşturmuş bulunmaktayız. Bu odalar hangi ülkeden giriş yapıyorsanız direk sizi o ülkenin odasına alır ve oda içinde, genelinde sohbetlere katılabilirsiniz. Diğer ülke odalarında ziyaret edip oradaki sohbet, muhabbetlere katılabilir gurbetteki sıkıntınızı bir nebzede olsa bizimle atabilirsiniz. Birazda size hangi ülkelerden hangi odalara nasıl girilir altbasliklar altında bilgi vermek isteriz.

Almanya Sohbet Ve Sohbet Odası

Almanya’daki gurbetçilerimiz için oluşturulmuş bir sohbet odasıdır. Gurbet sohbet için almanyadan giren vatandaşlarımız için sistem botları tarafından ip girişlerinden otomatik olarak hangi ülkeden girdiğinizi tanımlar ve sizi otomatik olarak hangi ülkeden giriyorsanız sizi otomatik olarak o ülkenin odasına alır ve o ülkedeki odalada sohbet etmeye başlarsınız. Mesala almayadan giriyorsanız sizi direk olarak #Almanya sohbet odasına bot tarafından aktarılırsınız. Almanya sohbet odasında ister genelde istersenizde ilginizi, dikkatinizi çeken rumuzun üstüne tıklayarak özel gorusme yapabilirsiniz. Diğer ülke kanallarına bağlanmak için odaya gir seçeneğinden hangi ülkenin odasına girmek istiyorsanız ülke adını yazarak o ülkenin odasına bağlanabilirsiniz.

Gurbet Sohbet

Ayva.ORG gurbet sohbet sitesi

Kardeş Ülke Azerbaycan Sohbet odası

Azeri kardeşlerimizde bizlerden biridir. Türk kardeşleri ile muhabbet etmek isteyen Azeri kardeşlerimiz sizde sitemizi ziyaret ederek türk kardeşleriniz ile yakın dostluklar kurabilirsiniz. Türkiye’ye geldiğinizde buluşup yeni arkadaslar edinebilirsiniz. Gurbet sohbet size en yakın dost edinme sitesi olabilir. Keyifli muhabbetler ile güzel dostluklar, arkadaslar kazanmanızı isteriz.

Gurbetten Mobil Sohbete Girilirmi

Gurbet sohbet sizin heran bizi ziyaret etmeniz için mobil uygulama ile uyumlu hale getirilmiş sitemizde elinizde, cebinizde, çantanızda bulunan akıllı cihaz ( cep telefonu ) istersenizde tabletleriniz ile sizlerden hiç bir ücret talebinde bulunmadan sitemizi mobil cihazlarınız ile bağlanabilirsizsiniz. Bu gurbet sohbet sitesi www.ayva.org iştirakı olup ayva.org üzerinden sitemize bağlanabilirsiniz.