Artvin sohbet Artvin li dostlarınızın, arkadaşlarınızın bir araya gelip birbirlerini daha yakından tanımaları için kurulmuş yazılı chat platformudur. Artivinli arkadaşlar artivin sohbet sitesinde bir araya gelerek diledikleri kadar birbirleri ile sohbet, muhabbet edip birbirleri ile tanışabilirler.

Artvin Sohbet

Artvin Sohbet

Artvin Sohbet Odaları

Artvin ilimiz Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan Gürcistana sınır olan bir ilimizdir. Bizde artvinli dostlarımızın birbirlerini daha yakından tanıyıp kaynaşmaları adına Artvin sohbet odaları platformunu kurmuş bulunmaktayız. Dağlık bir alana sahip olan Artvin ilimiz Çoruh vadisinin sol yamacında meyilli olarak kurulmuş nadide güzelliklere sahip olan bir ilimizdir. Artvin sohbet odalarına katılıp birbirinden güzel arkadaşlıklar kuracağınıza emin olabilirsiniz. Artvinin her ilçesinden noktasından artvin sohbet odasına bağlanıp eğlenceli sohbetler, muhabbetler geçirebilirsiniz. Artvin chat sitemizde seviyeli ve saygılı bir topluluk ortamı vardır. Sizlerde bu seviye ve saygı içinde sohbetlerinizi devam ettirdikten sonra sürekli bizleri ziyaret edebilirsiniz. Artvin mobil chat odalarında günün her saati chat platformumuza katılıp ücretsiz bir şekilde yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Türkiye’nin lider chat, sohbet platformu olan sitemizde bizleri sürekli ziyaret edeceğinizden eminiz. Artvin chat odalarına dilerseniz akıllı cihazlarınız ile mobil giriş sağlayarak artvin mobil sohbet adı altında cep telefonlarınızdan artvinin her noktasından katılabilirsiniz. İstersenizde bilgisaylarınızdan sizler olarak özel hazırladığımız mIRC programı ile katılarak ev ve isyerlerinizden de bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bazı uyulması gereken sohbet kuralları vardır bu kuralları size alt başlık altında belirtecegiz.

Artvin Chat Odası Kuralları

– Devlet büyüklerine aşşalayıcı söz ve hakaret yasak olup kurala uymayanlar sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– Siyasi parti, Din, Dil, Irk, Terör içerikli propaganda eylemleri yasak olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Ticari satışlara izin verilmemekte olup yapanlar sunucu genelinden uzaklaştırılırlar.

– Site üzerindeki tüm nick / kanallar yönetime ait olup istenildiği zaman el koyma hakkına ayva.org yönetimi olarak sahiptir.

– Sunucu üzerinde bulunan kullanıcıları rahatsız etmek yasak olup yapanlar Shun işlemi ile konuşturulmamak üzere susturulurlar.

– Sohbet esnasında cinsel içerikli mesajlar yasak olup yapanlar Shun işlemi ile susturulup kanal genelinden uzaklaştırılırlar.

Bizleri tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE Ayva.ORG yazarak en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret. Hoş sohbetler dileriz.