Antalya Sohbet Türkiye’nin en eski ve en köklü chat sunucularından olan bir chat platformudur. Antalya Sohbet sitemizde seviyeli sohbetlere katılıp kendinize göre uygun arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sitemiz genellikle Antalya dan katılan kullanıcılarımız ve Antalya’da bulunan turist kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

Antalya Sohbet

Antalya Sohbet

Antalya Sohbet Odaları

Antalya Sohbet odalarına ister mobil bağlanabilir dilersenizde evlerinizde / isyerlerinizde bulunan bilgisayarlardan giriş yapabilir Antalya’nın her noktasından bağlanabilirsiniz. Genellikle Rus turistlerin ziyaret ettiği antalya arkadaş edinmek için sitemizi kullanırlar Rus sohbet adı Rus chat adı altında sitemize bağlanarak kendilerinde arkadaş edinirler. Sitemizde bulunan kullanıcılarda hem dil öğrenmiş olup hemde kendilerine yabancı turist arkadaş edinirler. Antalya Sohbet odamıza bağlandıktan sonra sizlere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kullanıcılarından hiç bir ücret talebinde bulunmadan bu hizmeti veren sitemize oldukça yoğun ilgi vardır. Sevgili kullanıcılarımızında bizleri sürekli takip ederek ve sohbetlere katılarak deskteklerine ihtiyacımız vardır. Antalya’nın bütün ilçelerinden katılan Türk ve turist kullanıcılarımızı bu site altında buluşturuyoruz bay / bayan arkadaş edinmelerini sağlıyoruz. Sitemize her katılan kullanıcı Türkçe olarak sohbetlere katılıyo turist kullanıcılarımıza’da bu sayede türkçelerini geliştiriyor. Sınırsız olan chat sohbet odalarımızda sınırsızca sohbet muhabbet edebiliyolar. Bir arkadaşa dosta ihtiyacınız olduğunda bizleri tercih etmenizi tavsiye ederiz güvenli ve kaliteli bir şekilde dostluk ve arkadaşlıklarınızı kurabilirsiniz. Her sitede olduğu gibi sohbet odalarımızında kuralları vardır sizlere onları alttaki başlıkta belirtmek isteriz.

Antalya Chat Odası Kuralları

– Antalya Chat sitesi içerisinde küfür/Argo gibi kelimeler kullanmak yasak olup kurula uymayanlar sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– 18 yaş altı girişler yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– Siyasi ve terör içerikli eylem propagandaları yapmak yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır bilişim suçları ihbar edilip hukuki işlem başlatılacaktır.

– Din, Dil, Irk gibi mezhep tartışmaları yaratmak yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– Global kanal genellerinde Skype ve Telefon numarası ve Sosyal medaya paylaşımları yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– Sunucu yöneticileri ve kanal görevlileri ile tartışma ve kavga etmek yasak olup yapıldığı takdirde sunucudan uzaklaştırılacaktır.

– Ddos, Sc5, Proxy gibi girişler yasak olup yapıldığı takdirde sunucudan uzaklaştırılacaktır ve yapanlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Ayva.ORG Herkeze hoş sohbetler diler. Bizleri tekrardan ziyaret etmek için GOOGLE’ye Ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz.