Ağrı Sohbet Odalarına hoşgeldiniz sevgili ağrılı kullanıcılarımız. Sizleri daha kolay bir yol ile tanıştırıp buluşturmak ve yeni dostluklar kazanmanız için kurulmuş yazılı bir sohbet platformu oluşturmuş bulunmaktayız.

Kullanıcılarımız bu gibi sitelere giriş yaptıklarında görmediğiniz, tanımadığınız hemşerileriniz ile daha kolay tanışma ve dostluk gibi olanaklar sağlamaktadır. Ağrı Sohbet odalarında aradığınız dostluğu ister bayan arayışlarınız ister bay arayışlarınız olsun rahatlıkla ve kolaylıkla bulabileceğiniz bir sosyal sohbet platformudur. Ağrı Sohbet odamız kesinlikle ücretsiz olup sizlerden hiç bir üyelik ve ücret talebinde bulunmaz. Ağrı Chat odamız tamamen mobil cihazlarınıza uyumlu hale getirilmiş olup ağrının her ilçesinden telefonlarınız ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Diğer sohbet sitelerinde olduğu gibi yönetimimizinde belirlemiş olduğu bazı kurallar vardır. Bu kurallara uyduğunuz takdirde sohbetlerinize sorunsuz, kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu kurallardan bazıları şöyledir. Genel oda genelinde telefon skype gibi teklifler kesinlikle yasaktır. Kurala uyulmadığı takirde kanal genelinden uzaklaştırılacaksınızdır. Argo, küfür, kanal kullanıcıları ile tartışmak yasak olup bu haraketleri yapan kişiler kanal genelinden yöneticiler tarafından uzaklaştırılacaktır. Cinsel içerikli, siyasi ve terör örgütü gibi içerikli nickler yasak olup tespiti halinde sunucudan birdaha giriş yapmamak üzere uzaklaştırılacaksınız. 18 yaş altı girişler kesinlikle yasak olup tespiti halinde yine sunucuya giriş yapamamak üzere sunucu genelinden uzaktaştırılcaksınız. Eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

Ağrı Sohbet

Ağrı Sohbet

Ağrı’da Gezilcek Görülecek Yerler

 

Ağrı Meteor Çukuru : Dünyanın en büyük ikinci meteor çukurunun Türkiye’de olduğunu biliyor muydunuz? Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde bulunan meteor çukuru, Gürbulak sınır kapısı ve Sarı Çavuş köyo arasında bulunmakla birlikte, Doğubeyazıt’a 35 km uzaklıktadır. 1892 senesinde bu noktaya bir göktaşı düşmüş ve büyük bir çukur açılmıştır.

Avnik Kalesi : Avnik Kalesi, Diyadin’e 29 km’lik bir mesafede yer alıyor. Koçbaşı Kalesi olarak da adlandırılan bu tarihi kalıntının hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Yapılan tahminlere göre Urartu döneminde inşa edilmiştir.

Dogubeyazıt Kalesi : Doğubeyazıt Kalesi’nin yapım tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Kalenin yanında bulunan mezar ise; bu yapının Urartu dönemine ait olduğu fikrini ortaya koymuştur. Doğubeyazıt Kalesi, köklü tarihi boyunca birçok medeniyetin eline geçmiş ve Yavuz Sultan Selim döneminde Osmanlı Devleti’nin himayesi altına girmiştir.

Ağrı Dağı : Türkiye’nin en büyük dağı olan ve aynı zamanda volkanik bir özellik taşıyan Ağrı Dağı’nın %35’i Iğdır ilinde, %65’i ise Ağrı ilinde bulunmaktadır. Her mevsim zirvesindeki erimeyen karlarıyla ve ülkenin en büyük dağı olması sebebiyle tırmanışlar için çok cazip gelen Ağrı Dağı’nın 5137 metrelik Atatürk zirvesi ve 3898 metrelik İnönü zirvesi vardır.

www.Ayva.ORG keyifli, eğlenceli sohbetler diler sitemizi GOOGLE üzerinden takip etmek için Ayva.ORG yazıp en üstteki siteye tıklayarak bizleri tekrardan ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz.