Afyon Sohbet odamız afyon lu kullanıcılarımız birbirleri ile bir araya gelip tanışmaları ve eğlenmeri için oluşturulmuş bir yazılı sohbet platformudur.

Afyon Sohbet Odaları

Afyon Sohbet odamıza ister mobil bağlanabilir istersenizde evlerinizden ve işyerinizde bulunan laptop, masaüstü bilgisayarlarınız veya tabletlerinizden ücretsiz olarak bağlanabilir. Kendinizi sohbetin akışına bırakabilirsiniz. Afyon chat odalarına Afyon’un her ilçesinden kesintisiz ve 24 saat hizmetinize açıktır. Sohhet sitemize Türkiye’den 18 yaşından büyüklerin katıldığı bir sanal platformdur dünyanın her ülkesinden giren kullanıcılarımız ile tanışıp arkadaşlıklarınızı ilerletebilir dil öğrenebilir var olan yabancı konuşmuş olduğunuz dilinizi getiştirebilirsiniz. Reel hayatta görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sitemize 18 yaşından küçüklerin girmesi yasak olup tespiti halinde afyon sohbet odalarından uzaklaştırılacaktır. Yöneticilerimiz tarafından sohbetleriniz gözetim altında olup uygunsuz ve rahatsız edici davranışlar halinde platformdan uzaklaştırılacaksınız. İnternetin ortaya çıkması ile ve bizim gibi yüzlerce sohbet, chat sitesinin açılıp internet kullanıcılarının tanışıp arkadaş olamalarına hatta hayatlarını birleştirme durumlarına kadar ilerlemektedir. Sohbet odalarımıza mobil bağlandığınız durumda internet paketlerinizden yemek sizlerden hiç bir üyelik için ücret talep etmez. Sohbet odaları üzerinde bulunan bütün sohbet odaları ve nickler (Rumuzlar) yönetime ait olup istenildiği zamanda uygunsuz nickler yasaklanır yönetim tarafından el konulabilir. Kullanıcılarımız bu kanallar ve nickler hakkında hiç bir hak talep edemezler. Birazda Afyon’un gezilcek ve görülecek yerlerinden bahsedelim. Afyon sohbet odamızda ister radyo dinleyebilir dilersenizde oyun odalarımızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Afyon sohbet

Afyon’da Gezilcek Görülecek Yerler ?

Afyon Mevlevihanesi : Karahisar-ı Sahib Sultan Dîvanî Mevlevîhanesi olarak da bilinen Afyonkarahisar Mevlevîhanesi, Konya Mevlana Dergahı’ndan sonra ikinci önemli dergahtır. 13. yüzyılda kurulduğu bilinen tekke, mevlevîhaneler içinde ilk açılanlardandır. Ancak kim tarafindan ve kimin adina yaptırıldığı kesin olarak bilinmemektedir.

Afyon Müzesi : Cumhuriyet’in ilk yıllarında Afyonkarahisar’da kurulan Asar-ı Atika Muhipleri Cemiyeti’nin çabalarıyla Taş Medrese’de eski eserler toplanmaya başlamış, 1931 yılında resmi “Müze Deposu”, 1933 yılında ise Müze Müdürlüğü haline gelmiştir.

Frig Vadisi Tabiat Parkı : Afyonkarahisar, İhsaniye İlçesi, Bayramaliler Köyü, Akdere mevkiinde bulunan 55 hektar büyüklüğe sahip Frig Vadisi Tabiat Parkı olarak ilan edildi.Çevresinde Friglerin kaya anıtları ve kaya yerleşimleri bulunan vadide aynı zamanda, Roma ve Bizans dönemlerine ait mezar odaları ve kilise yer alıyor.Frig Vadisi Tabiat Parkı, kültürel değerlerin yanı sıra önemli tabii kaynak değerleri de barındırır.

ww.Ayva.ORG GOOGLE üzerinden takip etmek için Ayva.ORG yazıp ilk çıkan siteye tıklamanız yeterli olacaktır. Ayva.ORG Yönetimi hoş sohbetler diler.