Güzel ülkemin adıyamanlı vatandaşları Adıyaman sohbet odalarımıza hoşgeldiniz. Güzel ülkemin 02 plakalı vatandaşları Adıyaman chat odaları’mızı adıyamandaki vatandaşlarlarımızın bir araya gelip sohbet, muhabbet etmeleri için oluşturmuş bulunmaktayız.

Sohbet platformumuzun oluşturulma sebebi adıyamandaki kullanıcılarımızın bir araya gelip yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmaları için oluşturulmuş sohbet ve tanışma platformudur. Adıyaman’ın her ilçesinden girip birbirleriniz ile ücretsiz ve üyelik’siz tanışabilir yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Adıyaman mobil sohbet ile tamamen andorid ve ios işlemcili akıllı cihazlarınıza tamamen uyumlu hale getirilmiştir. Adıyaman sohbet odalarına istersenizde bilgisayar, laptop, tabletlerinizden sohbet sitemize kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Seviyeli ve kaliteli olan sohbet sunucumuza giriş yaptıktan sonra yöneticilerimiz tarafından gözetim altında sohbetlerinizi edebilirsiniz. Sohbet kurallarına uymayan kullanıcılarımız yöneticilerimiz tarafından sitemizden uzaklaştırılacaktır. Chat sitemizdeki arkadaşlıkları çok sevicek bizlerden kopamıyacaksınız günün her saati platformumuza girip yeni dostluklar arkadaşlıklar kazanmak istiyeceksiniz. Sitemizde siyasi ve terör içerikli propaganda kesinlikle yasak olup yapanlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır. Argo, küfür gibi söylemler yasak olup kullanıcılarımızı rahatsız edici davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz tespiti halinde platformdan uzaklastırılacaksınız. Başka sitelerin reklamı yasak olup tespiti halinde yine siteden yöneticilerimiz tarafından uzaklaştırma alacaksınız. Yönetici ve kanal görevlileri ile tartışma yasak olup rencide edici davranışların halinde hakkınızda yasal işlem başlatılıp hukuki mercilere başvurulacaktır. Sitemizde bulunan radyodan istek parçalar isteyip sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Oyun kanalımızda oyun oynayıp lider gelmeniz halinde sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Keyifli sohbetler geçirmenizi dileriz.

Adıyaman Sohbet

Adıyaman Sohbet

Adıyaman’da Gezilcek Görülcek Yerler

Nemrut Dağı : Kahta ilçesi yakınlarında Ankar dağları civarında Toros dag silsilisinde bulunur. 1987’de unesco tarafından dünya mirası ilan edilen Nemrut Dağı, 1988 yılında tesis edilen nemrut dağı milli parkı ile korumaya alınmıştır.

Cendere Köprüsü : Adıyaman’da Cendere çayı üzerinde yer alan ve dünyanın hâlen kullanılmakta olan en eski köprülerinden biri olarak anılan tarihi köprüdür. Kahta ve Sincik’i birbirine bağlar.

Karakuş Tümülüsü : Adıyaman Kahta İlçesi sınırları içinde yer alan Kommagene Krallık Ailesi’nin kadınlarına ait bir anıt mezardır. Tümülüsün üzeri çay taşlarının yığılmasıyla oluşmuştur.

Abuzer Gaffari Türbesi : Sahabelerden olduğu söylenir. Adıyaman’da savaşırken düşmanlar tarafından şehit edildiği ve buraya gömüldüğü rivayet edilmektedir.

 

www.Ayva.ORG Hoş sohbetler diler. Sitemizi GOOGLE den takip etmek için ayva.ORG yazıp en üstteki siteyi tıkayıp bizleri ziyaret edebilirsiniz.