Adana Sohbet güzel ülkemin plaka ve alfabetik sıralamasında olan ilk ilk ilimizdir. Bu platformu oluşturmamızdaki amaç birbirleriniz ile daha kolay tanışıp güvenli bir ortamda arkadaşlık edinmenizdir. Adanalı arkadaşlarımızdan yoğun istek üzerine sizlere bu sohbet platformunu oluşturmuş bulunmaktayız. Adanın her ilçesinden sohbetimize katılabilir birbirleriniz ile güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Adana Sohbet odamız tamamen ücretsiz olup mobil cihazlarınıza tamamen uyumlu hale getirilmiştir. Sohbet odamızda dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. İlk prensibimiz saygı ve seviye içinde birbirleriniz ile tanışmanız, Sohbet sitemiz yetişkinler için açılmış olup 18 yaşından küçüklerin kesinlikle girmesi yasaktır tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır, sitemizde sisyasi düşünce ve terör propagandaları yapmak kesinlikle yasak olup tespiti halinde bilişim suçlarına hemen ihbar edilecektir, uygunsuz nick girişleri ve argo konuşmak yasak olup tespiti halinde sunucudan uzaklaştırılacaktır, ticari amaçlı satışlar yasak olup başka sitelerin reklamlarını yapan kişiler sunucudan uzaklaştırılacaktır, kişilere özel bilgiler paylaşmak kesinlikle yasaktır, site yöneticileri ile tartışmak yasak olup hakaret etmek yasaktır tespiti halinde hukuki işlem başlatılacaktır, site üyelerimizi rahatsız etmek yasak olup tespiti halinde yine sunucudan uzaklaştırılacaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi halinde savcılığa suç duyurusunda bulunup hakkınızda bütün yasal işlemlerin başlatılacağını bilgi vermek isteriz. www.ayva.org adana sohbet odaları güzel arkadaşlıklar kurup keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmenizi diler.

Adana Sohbet

Adana  Sohbet

Adana’da gezilecek görülecek yerler ?

Taş köprü : Seyhan nehri üzerinde olup Roma imparatoru hadrianus tarafından yapılmıştır. Yıllarca Avrupa ve Asya arasında önemli bir köprü olmuştur.

Ulu Cami : Adana’nın önemli eserleri arasında gösterilmektedir. Selçuklu, Memlûklu ve Osmanlılar Dönem’lerine ait mimarî karakterleri üzerinde toplayan bu eserin üç ayrı kitabesinden, ilk defa 1513 yıllarında Ramazan oğlu Halil Bey tarafından inşasına başlandığı, 1541 yılında Halil Beyin oğlu Piri Mehmet Paşa tarafından bitirilerek ibadete açıldığı anlaşılmaktadır.

Sabancı Merkez cami : Sabancı Merkez Camii, Adana’nın Reşatbey semtinde, Merkez Park’ın güneyinde ve Seyhan Nehri’nin batı kıyısında 1998 yılında hizmete açılmış cami. 28.500 kişiye ibadet imkânı sağlaması nedeniyle Balkanların ve Orta Doğu’nun en büyük camilerinden biri kabul edilir.

Büyük saat kulesi : Büyük Saat, Türkiye’deki en uzun saat kulesidir ve uzunluğu 32 metredir. Saat kulesi Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunur.

Sitemizi GOOGLE den takip etmek için Ayva.ORG yazıp ilk çıkan siteye tıklamanızdır.